REGENERIS MŁODOŚĆ MASZ WE KRWI!

Czy wiesz jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm?

Czym jest Regeneris?

Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”.

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi.  Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

Regeneris jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.Regeneris przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych.

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii.  Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia.

Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

pobudzają procesy regeneracji tkanek
wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu
Podstawowe wskazania do zastosowania Regeneris to przede wszystkim:

poprawa wyglądu takich miejsc jak:

policzki
fałdy nosowo-­wargowe
okoliceoczu (kurze łapki, cienie)
powieki
usta
podbródek
czoło
fałdy na szyi i karku,
dekolt
dłonie
łysienie
blizny po trądziku
zmarszczki między brwiami
zmarszki nasady nosa
Bruzdy marionetki
ubytki obrysu żuchwy

Jakich efektów mogę się spodziewać?
Podawanie Regeneris w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris to:

rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
remodeling włókien kolagenowych
poprawa ukrwienia skóry
wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna, terapia biostymulująca komórki skóry
przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
DROBNE ZMARSZCZKI, SKÓRA I WŁOSY
Wstrzyknięcia preparatu RegenPlasma® (Autologous Platelet-Rich Plasma – autologicznego osocza bogatopłytkowego) w skórę właściwą wspomagają, przyspieszają i nasilają proces regeneracji tkanek. Preparat ten aktywuje regenerację tkanek poprzez stymulację produkcji nowego kolagenu (typu I, III, IV), indukcję podziałów i różnicowania mezenchymalnych komórek macierzystych oraz pobudzanie angiogenezy.

Leczenie: Zabieg Mesolift o szerokim spektrum (wstrzyknięcie preparatu RegenPlasma śródskórnie) oraz miejscowe wstrzyknięcia produktu w warstwę siateczkowatą skóry właściwej w obrębie twarzy, czoła, szyi, dekoltu i dłoni.

LECZENIE BLIZN TRADZIKOWYCH I BLIZNOWCÓW
LECZENIE BLIZN TRĄDZIKOWYCH AUTOLOGICZNYM PRP
Wstrzyknięcia A-PRP (Autologous Platelet-Rich Plasma – autologicznego osocza bogatopłytkowego) w skórę właściwą wspomagają, przyspieszają i nasilają proces regeneracji tkanek. Preparat ten aktywuje regenerację tkanek poprzez stymulację produkcji różnych składników macierzy zewnątrzkomórkowej (GAG, kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, fibronektyny itp.), indukcję podziałów i różnicowania komórek macierzystych oraz pobudzanie neoangiogenezy.

Zabiegi transdermalne polegają na wstrzykiwaniu autologicznych, płynnych preparatów A-PRP.

Wstrzyknięcia te wykonuje się do określonej warstwy skóry: skóry właściwej.

Jak wygląda zabieg z użyciem Regeneris?
Zabieg z użyciem Regeneris przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (6 -18ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

Regeneris – bezpieczeństwo terapii W przypadku Regeneris pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Regeneris jest:

okres ciąży i karmienia piersią
choroby krwi
choroby nowotworowe
przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej)