Naprawiamy protezy zębowe w Lublinie


Centrum Stomatologii Kompleksowej

Protezy zębowe naprawa

Poprawiają wygląd twarzy, umożliwiają spożywanie pokarmów i codzienne funkcjonowanie. Czy nosisz protezy częściowe czy całkowite, kiedy wystąpią z nimi problemy, nie możesz ich zbagatelizować i zaniechać konsultacji u stomatologa. Protezy zębowe naprawa Lublin – naprawy protezy zębowej w Lublinie dokonasz w Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent.

 

Protezy zębowe są nieocenione dla osób, które doznały braku kilku zębów lub całkowicie utraciły swoje uzębienie. Dzięki nim pacjent może bez problemów żuć pokarm, a jego artykulacja staje się prawidłowa. Poprawie ulega komfort psychiczny, ponieważ twarz nabiera estetycznego wyglądu i uśmiechanie przestaje być kłopotliwe. Z tego względu w przypadku wystąpienia usterek, nie można zwlekać z naprawą protezy zębowej w Lublinie.

Proteza stomatologiczna towarzyszy pacjentowi na każdym kroku, więc na drodze użytkowania może się zdarzyć, iż wypadną lub odłamią się z niej elementy, bądź dojdzie do jej złamania lub pęknięcia. Profesjonalna naprawa protezy zębowej w Lublinie jest niezbędna, by móc z powrotem odzyskać możliwość komfortowego funkcjonowania. Zepsuta może wymagać uzupełnienia, sklejenia, czy po prostu oczyszczenia lub higienizacji. W Centrum Stomatologii Aldent pacjenci mogą również dokonać naprawy koron porcelanowych czy korekty swojej protezy.

Należy pamiętać, aby w przypadku pęknięcia protezy pod żadnym pozorem nie reperować jej na własną rękę. W celu naprawy protezy zębowej w Lublinie należy niezwłocznie oddać ją w ręce wykwalifikowanego stomatologa, który umiejętnie zreperuje uszkodzenie.