Zespół Aldent

Jesteśmy przekonani, że o sukcesie klinik CSK Aldent w Lublinie decydują nie tylko profesjonalnie i perfekcyjnie świadczone usługi ale przede wszystkim ludzie.
Zespół CSK Aldent tworzą osoby o najwyższych kompetencjach, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. CSK Aldent w Lublinie jest prężnie działającą i rozwijającą się kliniką stomatologiczną na rynku lubelskim. Wiemy, że podstawą sukcesu są nie tylko umiejętności, ale też praca i wytrwałość.

Tworząc zespół CSK Aldent zapewniamy pracę w nowoczesnych, estetycznych wnętrzach i w sympatycznej, rodzinnej atmosferze. Oferujemy pracę na najnowocześniejszych technologiach w świecie stomatologii. Gwarantujemy stały rozwój umożliwiając uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach.

Masz ochotę dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć karierę w dynamicznie rozwijającej się klinice – koniecznie skontaktuj się z nami! Zatrudnimy osoby na stanowisko lekarza, higienistki i asystentki stomatologicznej.

Chcesz aplikować na inne stanowisko?

Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV na adres mailowy: csk@aldent.lublin.pl a my postaramy się jak najszybciej rozpatrzyć Twoją aplikację.
W sprawie pracy możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz na stronie. W każdej chwili
możesz też dowiedzieć się, na jakim etapie znajduje się obecnie postępowanie rekrutacyjne.

Zapraszamy do współpracy wszystkich lekarzy stomatologów

Kliniki CSK Aldent w Lublinie pragną zaprosić do współpracy wszystkich lekarzy stomatologów w zakresie implantologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i periodontologii.

W naszych klinikach wykonujemy wyłącznie zakres i etapy leczenia zlecone przez lekarza kierującego. Dlatego też prosimy o wyraźne wskazanie na skierowaniach zakresu leczenia jakie Państwo nam zlecacie.

Po zakończeniu wskazanego etapu leczenia w naszej klinice, pacjent zostanie ponownie skierowany do swojego dentysty prowadzącego z pełną dokumentacją i opisem wykonanego zbiegu. Przyjdź, a w profesjonalny sposób zajmie się Tobą nasz lekarz dentysta. ALDENT S.C. – najlepszy stomatolog w Lublinie!