Restylane

RESTYLANE TWÓJ POWRÓT DO MŁODOŚCI

Resalane Lublin

Nasza skóra zmienia się z upływem czasu.

Na jej wygląd wpływa wiele czynników, takich jak ekspozycja na słońce, styl życia i przyzwyczajenia. Z biegiem lat starzejemy się i tego nie możemy zmienić. Ale mamy wpływ na to , jak wygląda nasza skóra.Teraz każdy może mieć piękny wygląd w każdym okresie swojego życia.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd dzięki całkowicie naturalnemu preparatowi, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty estetyczne, RESTYLANE jest stworzony dla Ciebie.

Marzysz o wyraźniejszym owalu twarzy albo pełniejszych ustach czy też o wygładzonych zmarszczkach? RESTYLANE wydobędzie z Ciebie to co najpiękniejsze ? natychmiast i naturalnie.

RESTYLANE to kwas hialuronowy – substancja występująca w organizmie ludzkim – zawarty w formie krystalicznie czystego żelu. Kwas hialuronowy magazynuje wodę nawilżając i wypełniając objętość tkanki. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego. Proste wstrzyknięcie Restylane odbudowuje gęstość skóry i poprawia twój wygląd przez udoskonalenie profilu, podkreślenie pełnych ust i wygładzenie zmarszczek.

RESTYLANE nadaje skórze sprężystość i sprawia, że Twoja twarz wciąż wygląda naturalnie. Produkty RESTYLANE charakteryzują się wysoką jakością i zapewniają długotrwałe efekty leczenia.

CZOŁO

Resalane Lublin

CZOŁO,
BRUZDY NOSOWO – WARGOWE

Resalane Lublin

ZMARSZCZKI WOKÓŁ OCZU,
BRUZDY NOSOWO – WARGOWE,
USTA

Resalane Lublin

BRUZDY PALACZA

Resalane Lublin

Bezbieczny i naturalny wybór
Zabieg restylane trwa krócej niż przerwa na lunch. Jest bezbolesny – później można wrócić do normalnych zajęć. Nie trzeba poddawać się wcześniej testom, a efekt widać natychmiast. RESTYLANE działa od wewnątrz dodając objętości tkance i poprawiając gęstość i elastyczność skóry. RESTYLANE to nie krem ani operacja – to błyskawiczna, autentyczna poprawa urody.

Produkty RESTYLANE to najlepiej udokumentowana linia produktów na rynku w swojej klasie. Produkty te zostały dokładnie przebadane i opisane w ponad 200 publikacjach. Na dzień dzisiejszy przeprowadzono ponad 15 milionów zabiegów terapeutycznych na świecie i zarówno uzyskane wyniki jak i badania wskazują, że produkty RESTYLANE są skuteczne i bezpieczne.

Życzysz sobie wypełnienia zmarszczek i delikatnego przywrócenia objętości policzkom, nosa czy linii żuchwy?

Najlepszym wyborem są wypełniacze RESTYLANE.

Ta oryginalna grupa produktów RESTYLANE :

poprawia owal twarzy
wypełnia zmarszczki poprzez zastosowanie prostych i szybkich iniekcji
służy do korekty asymetrii oraz przywrócenia kontorów twarzy, które wraz z upływem czasu uległy osłabieniu
nadaje subtelną objętość, dodatkową miękkość i gładkość oraz otrzymuje naturalne nawilżenie ust
Wszystko to w ramach jednego prostego zabiegu odmładzającego.

WYGLĄDAJ TAK JAK SIE CZUJESZ
To niewiarygodne jak w dużym stopniu dobre samopoczucie może wiązać się z dobrym wyglądem. Po zabiegu promieniejesz, dzięki natychmiastowym efektom dobrze wyglądasz, a jednocześnie jeśli dobrze wyglądasz, czujesz się lepiej, nabierasz pewności siebie…

NOWY RESTYLANE LIPS

NIEWYOBRAŻALNIE MIĘKKIE USTA
Usta zawsze przyciągają uwagę. Nasze wyobrażenia, jak powinny wyglądać idealne usta, zmieniają się z czasem, podobnie jak większość trendów i ideałów.

Restylane Lip Volume

Restylane Lip Volume jest bardziej twardy niż Restylane, ale bardziej miękki niż Restylane Perlane, stanowiąc doskonałe narzędzie pozwalające na zwiększanie objętości zarówno samych warg, jak i konturów czerwieni wargowej.

Restylane Lip Refresh

Odmładza i nawilża usta. Odświeża wygląd ust i przywraca im blask oraz podkreśla kształt, bez istotnej zmiany objętości. Produkt można stosować w zabiegach zarówno podkreślających usta, jak i konturu czerwieni wargowej.

Naturalnie wypełnione i miękkie usta

Delikatne zmiany
Naturalne rezultaty
Zindywidualizowane zabiegi
Objętość ust

Zwiększa objętość ust
Koryguje nierówności
Wypełnia ubytki
NATURALNE MODELOWANIE

Unikalny produkt do odmładzania ust
Przywraca prawidłowe nawilżenie, poprawia gładkość i jędrność
Podkreśla kontur i blask
Dla mężczyzn i kobiet, dla których sama objętość ust nie jest kwestią najważniejszą
Przed zabiegiem

Oceniamy wszelkie asymetrie ust, rynienki, kontury ust, zarys czerwieni wargowej oraz grubość warg.
Zwracamy uwagę na prośby pacjenta, upewniając się, że są one uzasadnione.
Przed iniekcją rozważamy, czy pacjent potrzebuje znieczulenia. U niektórych osób łagodzenie bólu może nie być potrzebne. Jednakże, ponieważ usta są bardzo wrażliwą częścią ciała, można rozważyć miejscowe znieczulenie za pomocą ksylokainy z lub bez adrenaliny. Inne opcje znieczulenia obejmują okłady z lodu oraz aplikację kremu Emla? na około jedną godzinę przed zabiegiem.
Pacjent powinien unikać stosowania leków z grupy NLPZ oraz kwasu acetylosalicylowego w ciągu 14 dni przed zabiegiem. Wyjątkiem są niskie dawki aspiryny (kwasu acetylosalicylowego), stosowanego z przyczyn medycznych.
U osób z opryszczką wargową w przeszłości należy rozważyć profilaktyczne podanie doustnego leku przeciwwirusowego, gdyż procedura iniekcji (ukłucie igły i obrzęk) może reaktywować utajone zakażenie.
Po zabiegu

W celu wygładzenia ust należy przyłożyć zimny okład, nasączony wodą z lodem.
Po zabiegu unikać energicznego masażu, gdyż może on spowodować większy obrzęk i zasinienie.
Pacjent powinien unikać nadmiernego wysiłku oraz nakładania pomadek i kosmetyków na usta i skórę wokół ust przez 24 godziny.
W razie potrzeby dla złagodzenia bólu można zastosować paracetamol.
Proszę pamiętać o najważniejszej funkcji ust, czyli pocałunku, który dotyczy przeciętnego człowieka 20 000 razy w życiu 🙂

P.S

Najdłuższy pocałunek trwał 30 godzin, 59 minut i 27 sekund

RESTYLANE – NIE TYLKO DLA KOBIET

Skóra stanowi największy ludzki organ, który spełnia liczne istotne funkcje.Jest odpowiedzialna za wygląd, chroni ciało przed środowiskiem zewnętrznym jak również zapobiega nadmiernej utracie wody.

Skóra mężczyzny zawiera więcej włókien kolagenowych niż skóra kobiet. Jest grubsza i charakteryzuje się cieńszą podskórną warstwą tkanki tłuszczowej. Skóra mężczyzn starzeje się jednakowo z upływem czasu tak jak skóra kobiet. Skutkuje to mniejszą elastycznością, a jednocześnie zwiększoną szorstkością i suchością skóry. Włókna kolagenowe ulegają degradacji, natomiast ilość naturalnego kwasu hialuronowego znacznie się zmniejsza.

Pragniesz zniwelować objawy starzenia się, poprawić swoje rysy twarzy, dodać objętości skórze ?

Restylane daje możliwość kontroli Twojego wyglądu, działając poprzez uzupełnienie naturalnego kwasu hialuronowego w Twojej skórze. Jest produktem o długo utrzymujących się efektach. Restylane jest naturalnym, łatwym sposobem do uzyskania atrakcyjnego wyglądu z kilkanaście minut.

Eliminuje:

Kurze łapki
Bruzdy nosowo ? wargowe
Opadające kąciki ust
Zmiany skórne spowodowane czynnikami zewnętrznymi takimi jak np.: działanie promieni słonecznych
CZOŁO, BRUZDY NOSOWO – WARGOWE

Produkty tej serii reprezentują nowoczesny i innowacyjny sposób pielęgnacji Twojego wyglądu.

Restylane oferuje całą gamę możliwości poczynając od niwelowania zmarszczek do rewitalizacji skóry całego ciała ? tworząc efekt który jest równie wyjątkowy jak Ty?

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.