SLT- Stomatologiczny Lift Twarzy

Dzięki nowoczesnej metodzie SLT bez interwencji chirurga plastycznego można poprawić sobie profil całej twarzy.

SLT zaczyna się od podstaw, ważna jest odbudowa pojedynczych zębów lub całych grup zębowych wraz z rekonstrukcją kości. Utrata zębów prowadzi do zaniku kości szczęki i żuchwy, co w konsekwencji powoduje zapadnięcie środkowej i dolnej części twarzy. W wyniku czego powstają liczne zmarszczki takie jak pionowe zmarszczki nad górną i dolną wargą, głębokie bruzdy nosowo-wargowe oraz tzw. linie marionetek. Dlatego stomatologiczna terapia anti-aging ma fundamentalne znaczenie dla wyglądu całej twarzy, ponieważ nasz zakres działań jako stomatologa obejmuje szkielet twarzy w środkowej i dolnej części. Dla pacjentów chcących odzyskać pełny owal twarzy możemy zaproponować zabiegi rekonstrukcyjne takie jak:

zabiegi implantologiczne

Leczenie implantologiczne pozwala nam na rozbudowanie kości w miejscach dawnych ubytków i rekonstrukcje braków zębowych dlatego efekt liftingu jest gwarantowany. Nawet jeśli są to zęby trzonowe czyli mało widoczne to odbudowa tych zębów sprawi, że nasze usta staną się pełniejsze, odległość między nosem a górną wargą większa, a policzki odzyskają krągły kształt.

Odbudowa pełnoceramiczna

Odbudowa zębów za pomocą koron porcelanowych również pozwala uzyskać efekt liftingu twarzy, ponieważ za pomocą koron możemy na nowo modelować kształt zębów, ich wielkość oraz poprawić zgryz, co ma ogromny wpływ na układanie się skóry wokół środowej i dolnej części naszej twarzy. Ponadto zastosowanie koron pełnoceramicznych ma na celu odtworzenie naturalnego, świeżego uzębienia, powodując pełny uśmiech na naszej twarzy każdego dnia.

Leczenie ortodontyczne

Nierówny kształt zębów, wadliwy zgryz powodują, iż rysy naszej twarzy nie są naturalne. Usta niekształtne i zapadnięte, zbyt wysunięta żuchwa powoduje zapadnięcie wargi górnej oraz nienaturalne wydłużenie owalu twarzy jak i nasze policzki są zbyt zapadnięte. Leczenie ortodontyczne pozwoli nam na uszeregowanie zębów na kształt paraboli jak także bardzo istotne uzyskanie prawidłowego zgryzu co nie tylko wiąże się z poprawą wyglądu, ale również z poprawą komfortu żucia i wymowy.

Większość z nas nie jest świadoma że zabiegi stomatologiczne mogą mieć ogromny wpływ na profil całej twarzy. Teraz nowoczesne zabiegi liftingu twarzy można wykonać bez interwencji chirurga plastycznego. Stomatologiczny Lift Twarzy sprawi że nasze usta stanął się większe, bruzdy nosowo spłycą się, policzki uniosą, a to wszystko bez względu na wiek. Dzięki temu będziemy wyglądać młodziej.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.