Wybielanie zębów

W CSK Aldent pracujemy z nowoczesnymi systemami do wybielania zębów. Zaufało nam wielu pacjentów.

Wybielacze są bezpieczne dla Twoich zębów i dziąseł, a efekty wybielania przy użyciu systemu są widoczne już po kilku dniach. Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Zęby wybielane profesjonalnie pozostają białe przez długi czas. Okres ten wydłużą regularne profilaktyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym oraz właściwa higiena jamy ustnej.

Jak szybko zobaczę efekt?

Większość pacjentów widzi efekt wybielania już po kilku dniach. Jednym z warunków sukcesu jest stosowanie się do wskazówek określonych przez lekarza.

Czy konieczne jest angażowanie lekarza stomatologa w proces wybielania?

Zastosowanie profesjonalnych preparatów wybielających pod opieką lekarza pomoże w uzyskaniu w krótszym czasie optymalnego efektu wybielania, a więc jasnego i naturalnie wyglądającego uśmiechu. Ograniczy także ryzyko wystąpienia ewentualnych komplikacji w procesie wybielania. Zapytaj o skuteczne wybielanie w CSK Aldent już dzisiaj.

Wybielacze zakupione w sklepie czy profesjonalne wybielanie zębów?

Istnieje widoczna różnica

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie pod opieką lekarza stomatologa daje większą gwarancję efektu. Zęby zostaną wybielone szybciej i skuteczniej. W krótkim czasie staną się widocznie jaśniejsze. Wybielanie prowadzone przez lekarza zapewnia również bezpieczeństwo, właściwą kontrolę wybielania oraz zastosowanie materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to możliwe tylko w gabinecie, gdzie wybielanie poprzedzone jest diagnozą, profesjonalnym oczyszczeniem zębów oraz właściwym przygotowaniem. W końcu chcesz dla swoich zębów jak najlepiej!

Czy wypełnienia, które mam w zębach też zostaną wybielone?

Żaden materiał do wybielania nie oddziałuje na wypełnienia („plomby”, korony, licówki). To jeszcze jeden argument przemawiający za odbyciem konsultacji z lekarzem stomatologiem. To on podpowie Ci najlepsze rozwiązanie, które doprowadzi do poprawy estetyki Twojego uśmiechu.

Co powoduje przebarwianie zębów?

Zęby ciemnieją wraz z wiekiem. Szybkość tego procesu zależy od cech genetycznych odziedziczonych przez pacjenta oraz zwyczajów związanych z higieną jamy ustnej. Istnieje jednak wiele substancji, które przyspieszają ten proces, np. kawa, herbata, papierosy, kolorowe napoje, czy żywność zawierająca barwniki.

Jak działają profesjonalne materiały do wybielania zębów ?

Wybielacze neutralizują przebarwienia. Po nałożeniu na zęby wydziela się tlen, który przenika do szkliwa i reaguje z substancjami odpowiedzialnymi za przebarwienia. Rezultatem jest jaśniejszy oraz naturalnie wyglądający uśmiech.

Jak zacząć?

Proces wybielania należy zacząć od konsultacji z lekarzem stomatologiem, który wskaże najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybielanie powinno być poprzedzone profesjonalnym oczyszczeniem zębów. Wstępny proces wybielania należy przeprowadzić w gabinecie.

W CSK Aldent naszym pacjentom oferujemy trzy metody wybielania:

metoda gabinetowa z użyciem lampy diodowej: pacjent wybiela się na 1-2 wizytach w gabinecie, w ciągu 30-40 minut. Przy metodzie tej stosujemy profesjonalny żel wybielający o dużym stężeniu H2O2, który zapewnia szybki efekt wybielający.
metoda nakładkowa: pacjent otrzymuje indywidualne nakładki do wybielania, do których aplikujemy profesjonalny wybielający żel stomatologiczny o mniejszym stężeniu H2O2. Wybielanie trwa 3-4 sesje po 3-4 godziny każda.
wybielanie martwych zębów: polega na aplikacji do wnętrza martwego zęba odpowiedniego preparatu w celu przywrócenia mu koloru zębów sąsiednich.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.