Pełnoceramiczne korony E-MAX

Pełnoceramiczne korony E-MAX są obecnie najwyższej jakości koronami  pod względem idealnej estetyki i precyzji wykonania. Wykonane w całości z porcelany bez  zastosowania  podbudowy metalowej bądź cyrkonowej.  Pełnokonturowe korony E-MAX są  wyjątkowym osiągnięciem w stomatologii, dzięki którym możliwe jest uzyskanie idealnej  głębi i przezierności imitującej naturalnego zęba. Dodatkowym atutem jest ich wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie.

Wskazaniem do wykonania koron jest odbudowa zniszczonych tkanek zęba oraz niezadawalający wygląd estetyczny,  w przypadku gdy występuje szparowatość lub stłoczenie zębów, zaburzenia w budowie anatomicznej tkanek takie jak: przebarwienia, odwapnienia, hipoplazje szkliwa, przebarwienia polekowe i wrodzone, oraz nieestetyczne wypełnienia kompozytowe.

Zabieg wykonania koron protetycznych przebiega na dwóch wizytach, jest całkowicie bezbolesny i małoinwazyjny.  Podczas oczekiwania na korony ostateczne pacjent jest zaopatrzony w korony tymczasowe.  Czas oczekiwania na wykonanie koron to ok 7 dni.

Na zdjęciach przedstawiono  pacjentkę, u której wykonano korony pełnoceramiczne E-MAX w celu odbudowy estetycznej zębów poprzez  zmianę ich kształtu, wielkości i koloru.

 

Zapraszamy do klinik CSK Aldent na terenie Lublina:
ul. Pana Balcera 6 lok 1 A – tel. 81 307 62 62
ul. Konopnica 85 E – tel. 473 71 71
ul. Willowa 1 lok 4 – tel. 81 71 888
Formularz kontaktowy – tutaj

 

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.