Bezbolesne leczenie piaskarką abrazyjną!

W klinikach Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent oferujemy Państwu całkowicie bezbolesne, bezwiertłowe i bezdźwiękowe leczenie próchnicy.

Całkowicie bezbolesne ? Czy to możliwe?

W naszych klinikach nie ma rzeczy niemożliwych! Nasze przychodnie wyposażone są w nowoczesne piaskarki abrazyjne, przy użyciu których oczyszczenie zęba z próchnicy jest całkowicie bezbolesne i to bez konieczności zastosowania znieczulenia.

Metoda ta służy do minimalnie inwazyjnego opracowania ubytku i wyeliminowania próchnicy za pomocą powietrza pod odpowiednim ciśnieniem. Powietrze to wzbogacone jest o ładunek ścierniwa w postaci tlenku glinu. Abrazja jest bardzo bezpieczną metodą leczenia ubytków. Tlenek glinu jest chemicznie obojętny dla naszego organizmu. Wnika w kanaliki nerwowe i zamyka je dzięki czemu opracowywanie zęba jest całkowicie bezbolesne. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające szybkie i efektywne zabiegi, bez hałasu i wibracji.

Leczenie metodą abrazyjną odbywa się u osób mających bardzo niski próg wytrzymałości bólowej, kobiet w ciąży jak i dzieci panicznie bojących się wizyt u dentystów.

Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w Naszych klinikach, pacjenci nie odczuwają bólu, nieprzyjemnych doznań, wibracji, dźwięków i stresu związanego z użyciem wiertła.

Zapraszamy do klinik CSK Aldent na terenie Lublina:

  • ul. Pana Balcera 6 / 1 A – tel. 81 307 62 62
  • ul. Pana Balcera 6B / 1B – tel. 81 71 888 00
  • ul. Konopnica 85E – tel. 473 71 71
  • Formularz kontaktowy – tutaj

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.