Czym są licówki porcelanowe? – CSK ALDENT

Czym są licówki porcelanowe?

Licówki porcelanowe są to bardzo cienkie nakładki porcelanowe, które zakładamy  na powierzchnię wargową zębów. W klinikach Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent w Lublinie oferujemy Państwu pięknie wykonane licówki będące mikroskopijnym dziełem sztuki powstałym przy ścisłej współpracy technika dentystycznego z lekarzem dentystą. Licówki porcelanowe stanowią alternatywę dla koron porcelanowych oraz leczenia ortodontycznego.

Czy zęby pod licówki porcelanowe muszą być oszlifowane?

W przeciwieństwie do koron, opracowując zęba pod licówkę oszczędzamy więcej tkanek. Jest to znacznie mniej inwazyjne i destrukcyjne dla zęba niż w przypadku preparacji pod koronę porcelanową. W naszych klinikach za pomocą licówek możemy odmienić całkowicie Twój uśmiech.

Co możemy uzyskać dzięki licówkom porcelanowym?

Dzięki delikatnym płatkom porcelany możemy zmienić kształt, wielkość, długość i przede wszystkim kolor zębów, pokryć rozległe wypełnienia oraz trwałe przebarwienia tkanek zęba. Naszym celem jest aby każdy projekt licówek był idealnie funkcjonalny i dopieszczony w najmniejszych detalach. Wygląd licówek dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta. Dzięki licówkom proponujemy odbudowę protetyczną o najwyższym możliwym do uzyskania efekcie naturalnych zdrowych zębów.

Dla kogo przeznaczone są licówki?

Licówki proponujemy pacjentom, którzy w krótkim czasie, przy niewielkiej ingerencji stomatologa pragną uzyskać nieskazitelny uśmiech.

Ile trwa założenie licówek?

Ze względu na czas leczenia jest to najszybsza metoda na odtworzenie pięknego uśmiechu w krótkim czasie. W naszych klinikach CSK Aldent założenie licówek odbywa się jedynie na dwóch wizytach.

Ile kosztuje  założenie licówki porcelanowej?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie codziennie umieszczamy nowe przemiany Naszych Pacjentów.

 

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.