Hollywood Smile – dlaczego jest tak pożądany?

Czym jest Hollywood Smile?

Kto nie marzy o perfekcyjnym i nieskazitelnym uśmiechu rodem gwiazd Hollywood? Harmonijny i śnieżnobiały uśmiech kreowany przez światowe media stał się kolejnym wyznacznikiem piękna i sukcesu. Gwiazdy światowego kina i mody tworzą swój wizerunek również na podstawie zdrowego zadbanego uśmiechu. Cechami odzwierciedlającymi idealny Hollywood Smile jest nie tylko kolor zębów ale również ich kształt, wielkość i proporcje względem twarzy.

Niestety często nasze zęby są zadbane i zdrowe jednak szpecą je pewne mankamenty takie jak szparowatość, krzywizny, przebarwienia, nieforemność. W rezultacie wady te wpływają na nasze samopoczucie i brak pewności siebie. Stomatologia estetyczna jest dziedziną, która daje nam szereg możliwości i rozwiązań dla osiągnięcia nieskazitelnego uśmiechu. Nowoczesne technologie i możliwości cyfrowej protetyki sprawiają że Hollywood Smile jest na wyciągnięcie ręki dla każdego z Nas.

Jakie możliwości daje nam stomatologia?

Leczenie krzywizn za pomocą aparatu nakładkowego.

Jeżeli jedynym problemem są wady zgryzu lub krzywe zęby najprostszą metodą jest leczenie ortodontyczne aparatem nakładkowym ClearSplint Invisible Solution™. Aparat daje nam możliwość dyskretnego, wręcz niezauważalnego leczenia w krótkim czasie. Zalety leczenia:

  • Nakładki są przezroczyste i praktycznie niewidoczne;
  • Termoplastyczne dzięki czemu doskonale przylegają do zębów i zapewniają komfort w ustach pacjenta;
  • Szybko i łatwo można je wyjmować z ust oraz ponownie zakładać;
  • Znacząco skracają czas leczenia w porównaniu z dotychczasowymi metodami;
  • Leczenie jest bezbolesne i bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.
Wybielanie zębów.

Proste, równe i zadbane zęby możemy wybielić uzyskując śnieżnobiały uśmiech już na jednej wizycie stomatologicznej. Efekt wybielania widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu w klinice.
Profesjonalne wybielanie zębów pod naszą opieką daje większą gwarancję efektu. Zęby zostaną wybielone szybciej i skuteczniej, dlatego krótkim czasie staną się widocznie jaśniejsze. Wybielanie prowadzone przez Nas zapewnia bezpieczeństwo, właściwą kontrolę wybielania oraz zastosowanie materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Cyfrowa protetyka – licówki i korony pełnoceramiczne.

Licówki porcelanowe są to bardzo cienkie nakładki porcelanowe, które zakładamy  na powierzchnię wargową zębów. W klinikach Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent w Lublinie oferujemy Państwu pięknie wykonane licówki  będące mikroskopijnym dziełem sztuki.

Korony pełnoceramiczne  to perfekcyjne rozwiązanie protetyczne pod względem idealnej estetyki i precyzji wykonania. Wykonane w całości z porcelany bez zastosowania podbudowy metalowej. Pełnokonturowe korony są wyjątkowym osiągnięciem w stomatologii, dzięki którym możliwe jest uzyskanie idealnej głębi i przezierności imitującej naturalnego zęba. Dodatkowym atutem jest ich wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie.

Dzięki licówkom i koronom możemy zmienić kształt, wielkość, długość i przede wszystkim kolor zębów, pokryć rozległe wypełnienia oraz trwałe przebarwienia tkanek zęba. Pragniemy, aby każdy projekt był idealnie funkcjonalny i dopieszczony w najmniejszych detalach. Wygląd i kształt zębów dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta. Proponujemy odbudowę protetyczną o najwyższym możliwym do uzyskania efekcie naturalnych zdrowych zębów.

Warto zauważyć, ze badania naukowe potwierdzają, że osoby z nienagannym uśmiechem chętniej i odważniej podejmują decyzje na polu zawodowym i prywatnym. Przede wszystkim Naszym celem i ambicją jest harmonijne odtwarzanie oraz uświadamianie pacjentom znaczenia posiadania pięknego uśmiechu, za którym idzie sukces, zadowolenie z życia i zdrowia.

Zapraszamy do naszych klinik CSK Aldent w Lublinie na konsultacje i badanie.

Na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie codziennie umieszczamy nowe przemiany Naszych Pacjentów.

hollywood smile hollywood smile hollywood smile hollywood smile

Chcesz umówić się na wizytę?

Zapisz się już dziś! Możesz to zrobić za pomocą formularza lub telefonicznie.